28.01.2022 Церемонія нагородження учасників онлайн-конкурсів “Китайський новорічний стіл” та “Китайська новорічна страва”

28 січня 2022 року в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна керівництвом Інституту була проведена церемонія нагородження учасників онлайн-конкурсів “Китайський новорічний стіл” та “Китайська новорічна страва”, приурочених до Свята Весни, а також було організовано вітання викладачів Інституту.

Учасники у відео-форматі презентували створене та оформлене меню китайського новорічного столу, запросили до новорічної трапези та вимовили слова привітання зі Святом Весни, а також зняли  відео процесу приготування новорічної китайської страви, презентували її, завершивши усним привітанням з Новим роком.

У конкурсі «Китайський новорічний стіл» призові нагороди за творчий підхід здобули слухачі Інституту Конфуція Беля Артем та Кузьменко Лариса.

У конкурсі «Китайська новорічна страва» цінні призи від Інституту Конфуція здобули Іжик Єлизавета та Ангеліс Єлизавета у категорії «найкраща презентація страви»; Ковалевська Каріна, Багдасарян Роза, Бігун Анна у категорії «Кращий кулінар»; Діденко Валерія та Гарагуля Дмитро у категорії «Творчий підхід».

Дякуємо за участь, новорічну атмосферу та чудові відео-роботи! Бажаємо подальших перемог.