27.04.2017 Всеукраїнський відбірковий тур 10-го Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» серед школярів

27 квітня 2017 року у Київській гімназії східних мов №1 відбувся Всеукраїнський відбірковий тур 10-го Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» серед школярів.

Конкурс було організовано Інститутом Конфуція Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, навчальний клас якого функціонує у гімназії з 2015 року, та увійшов до програми тижня китайсько-українських культурних обмінів «Пояс та шлях».

У конкурсі взяли участь 11 учнів старших класів із Києва та Харкова, які вивчають китайську мову в школі або в Інституті Конфуція. Інститут Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна представляли Карпенко Марія та Окума Андрій, які 28 лютого 2017 року стали переможцями регіонального відбіркового етапу Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови» для школярів.

Усі конкурсанти мали продемонструвати суворому журі свої мовні навички, глибокі знання історії та культури Китаю, а також артистичні таланти.

Уважно спостерігало за конкурсантами суворе журі, до складу якого увійшли високопоставлені гості та викладачі китайської мови, а саме:

Чжао Бо – викладач китайської мови КНУ імені Шевченка;

Олександр Гончаренко – директор Інституту Конфуція при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка від української сторони;

Сократова Людмила – учитель китайської мови Київської гімназії східних мов №1, Заслужений учитель України;

Чень Цзюньфен – головний кореспондент Київської філії Китайської інформаційної агенції «Сіньхуа»;

Лю Тай – Третій секретар у Відділі у справах освіти при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні;

Мерзлюк Денис – викладач китайської мови Київського національного лінгвістичного університету, викладач Інституту Конфуція;

Цінь Веньтін – викладач Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Традиційно конкурс проводиться у три етапи: монолог на задану тему, відповіді на запитання та номер художньої самодіяльності (пісня, танець, каліграфія, ушу тощо).

Глядачі палко підтримували своїх учасників і «заряджали» їх своєю енергією, а ті, своєю чергою, прагнули продемонструвати все, на що здатні.

В результаті конкурсу переможцями конкурсу стали:

І місце – Гордєєв Дмитро, учень 10-Б класу Київської гімназії східних мов №1;

ІІ місце – Байдюк Анастасія, учениця 10-Б класу Київської гімназії східних мов №1;

ІІІ місце – Ковальова Марія, учениця 10-А класу Київської гімназії східних мов №1.

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу розвивати свій потенціал для майбутніх звершень та досягнень.