19.12.2017 Делегація Професійно-технічного інституту провінції Шеньсі (м. Сіань, Китай)

19 грудня 2017 року університет відвідала делегація Професійно-технічного інституту провінції Шеньсі (м. Сіань, КНР) на чолі з директором Центру дослідження України доцентом Лі Ці.

Зустріч відбулася в Інституті Конфуція Каразінського університету. У ній взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Заріф Назиров, директор Центру Міжнародної освіти Олександр Каграманян, директор Інституту Конфуція Анатолій Байназаров та Дін Шивен, керівники факультетів, міжнародних центрів, науково-дослідної частини, викладачі Інституту Конфуція.

З основними напрямками діяльності Каразінського університету гостей ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Заріф Назиров, наголосивши на важливості співробітництва в галузі освіти з Китайською Народною Республікою в рамках міжнародної програми «Один пояс – один шлях».

Про діяльність Центру дослідження України Професійно-технічного інституту провінції Шеньсі поінформувала його директор Лі Ці.

Під час зустрічі було обговорено шляхи співробітництва, встановлені контакти для розробки спільних програм, які цікавлять обидві сторони та сприяють кращому порозумінню між Україною та Китаєм.