17.01.2017 Делегація Інституту Конфуція у Києві

На честь 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Китайською Народною Республікою та Україною та традиційного Китайського Нового року – Свята Весни, керівників, співробітників та викладачів запросив Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей.

Зустріч відбулася у конференц-залі готелю «Інтерконтиненталь», де офіційна частина заходу розпочалася з виступу Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея.

Пан Посол у своєму виступі наголосив, що китайсько-українська дружба має міцну базу. У міру того, як в Україні все більше дізнаються про культуру, традиції та життя в Китаї, так і інтерес китайського народу до України стає глибшим і ширшим. На думку Ду Вея, дуже важливим для України є і той факт, що «китайсько-українська співпраця має широку перспективу розвитку, і є певна впевненість у майбутньому китайсько-українських відносин». На завершення своєї промови пан Посол привітав усіх присутніх з наступаючим традиційним китайським Новим роком і побажав китайською: «Здоров’я, щастя, любові та удачі».

У свою чергу, гості, присутні на прийомі, щиро вітали пана Посла з досягнутими успіхами у сфері співробітництва України та Китаю та бажали цим відносинам розвитку, процвітання та прекрасного майбутнього.