15-25.09.2012 Офіційна делегація Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у провінцію Аньхой

З 15 по 25 вересня 2012 року офіційна делегація Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на чолі з директором Інституту Конфуція доцентом А. М. Байназаровим з робочим візитом відвідала провінцію Аньхой. До складу делегації увійшли представники Головного управління освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації, керівники навчальних закладів, у яких функціонують філії Інституту Конфуція або планується їхнє відкриття у найближчому майбутньому.

Після короткого огляду найзначніших історичних та культурних пам’яток китайської столиці, делегація вирушила до Хефея (адміністративний центр провінції Аньхой), де було проведено низку зустрічей в Аньхойському університеті та Управлінні освіти провінції Аньхой. Також члени делегації відвідали низку дошкільних та шкільних закладів, де з цікавістю ознайомилися із системою освіти в Китаї, специфікою різних ланок шкільної освіти (початкової, середньої та старшої), поділилися з китайськими колегами досвідом власної роботи. Особливий інтерес викликало відвідування шкіл у сільських районах, де члени делегації змогли поринути у атмосферу реального навчального процесу.

Результатом візиту стало конструктивне обговорення актуальних питань взаємної співпраці, обміну досвідом та намір укласти серію двосторонніх угод між навчальними закладами міста Харкова (Харківський університет ліцей, Першотравнева гімназія № 3 та ін.) та провінції Аньхой у сфері освіти.

Останнім штрихом яскравих вражень про Китай стало коротке знайомство з економічною столицею Китаю – Шанхаєм, який делегація мала змогу відвідати перед вильотом на Батьківщину.