09-13.12.2017 Делегація Каразінського університету в м. Хефей та Сіань (Китай)

З 09 грудня по 13 грудня 2017 року делегація Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в складі директора Центру міжнародної освіти Олександра Каграманяна, директора Інституту Конфуція з української сторони Анатолія Байназарова та директора Інституту Конфуція з китайської сторони Дін Шивена відвідала Китайську Народну Республіку.

У рамках візиту делегація відвідала м. Хефей, де взяла участь у конференції, присвяченій 10-й річниці відкриття першого Інституту Конфуція Аньхойським університетом, який є співзасновником Інституту Конфуція Каразінського університету. Також в Аньхойському університеті було проведено 9-те засідання Наглядової Ради Інституту Конфуція, на якому заслухано звіт директорів Інституту Конфуція про діяльність у 2017 році, розглянуто та затверджено план роботи на 2018 рік.

Члени делегації також взяли участь у 12-й Всесвітній конференції Інститутів Конфуція у м. Сіань, де були обговорені актуальні питання діяльності Інститутів Конфуція та намічені шляхи їх розвитку на найближчу перспективу.