Іспит HSK

Іспит HSK

hks

China`s Hanyu Shuiping Kaoshi, також відомий як HSK або Chinese Proficiency Test – це міжнародний кваліфікаційний іспит з китайської мови. Іспит призначений для осіб, які не є носіями китайської мови (іноземці, китайські емігранти та представникі національних меншин включно), та застосовується для оцінки навичок використання китайської мови у життєвих, навчальних та робочих ситуаціях.

Іспит HSKK

hskk

HSKK — міжнародний стандартизований іспит з китайської мови для людей, які не є носіями мови, який визначає рівень володіння усного мовлення та здатності спілкуватися китайською мовою у повсякденному житті, навчанні та на роботі. HSKK поділяється на три рівні – початковий, середній та вищий.

Початковий рівень: для тих, хто вивчав китайську мову 2-3 години на тиждень протягом 1-2 семестрів і володіє близько 200 часто вживаними словами.

Середній рівень: для тих, хто вивчав китайську мову 2-3 години на тиждень протягом 1-2 навчального року та володіє близько 900 часто вживаними словами.

Вищий рівень: для тих, хто вивчав китайську понад 2 роки і володіє близько 3000 часто вживаними словами.


Іспит YCT

yct

YCT – це стандартне міжнародне тестування з китайської мови для учнів, метою якого є перевірка здібності учнів, які не є носіями китайської мови, до спілкування китайською у навчальних і життєвих ситуаціях.

 

 

Іспити BCT

rWAlBTLp83H33uV5cQCbATP1m6xZALyE8rJhg4gmFBfVdCF0TQRpNy7pa_r0sVWVEmgGB5A3InbZhrJCsNmEUHM_kjELsQkfvo5j1Nb8Ipyf0clCOP_kmNLqams9kKW_dHBtD0ef41Nva5U2dA

BCT – іспит з ділової китайської мови є державним стандартним тестуванням, спрямованим на визначення рівня володіння діловою китайською мовою для тих, хто не є носіями китайської мови. Іспит BCT призначений для перевірки навичок володіння китайською мовою у різних ситуаціях, пов’язаних з діловою діяльністю, а також у життєвих та соціально-комунікативних ситуаціях. Іспит відрізняється практичністю та комунікативністю.

 

 

Реєстрація на іспит

Реєстрація на іспити проходить у встановлені терміни. Інститут Конфуція завжди публікує оголошення про початок реєстрації, терміни її проведення та публікує перелік документів, необхідних для реєстрації. На сторінці представлені посилання, де ви можете пройти тренувальне тестування і подивитися зразки завдань на іспит.