Дивовижний Китай

Постійно змінюючись в ногу з часом, Китай був і залишається однією з найдивовижніших та самобутніх країн світу. Тут все незвичайно: надзвичайно вологе, насичене повітря, відкриті та доброзичливі люди, витончені, характерні лише для цієї місцевості, пейзажі, поєднання нової та самобутньої старої архітектури. Китай цікавий своєю історією та подіями, філософією та культурою, мовою та народом. Запропонована інформація допоможе познайомитися з цією чудовою країною.

 

Форуми про Китай:

http://polusharie.com/index.php Форуми про Китай, Японію та ін. країни Азії

http://oriental.ru/cgi-bin/forum/YaBB.pl?board=china Форум «Східного Порталу», присвячений Китаю

http://trworkshop.net/forum/viewforum.php?f=27 Тибето-китайський квартал на форумі від «Міста Перекладачів»

 

Пізнаємо Китай:

http://ua.wikipedia.org/wiki/Китайська_мова «Вікіпедія» про китайську мову

http://www.papahuhu.com Записки Росії, що живе в Китаї на різні теми

http://china.worlds.ru матеріали про Китай

http://www.kitai-turizm.ru Інформація про Китай

http://www.nongli.org/ Сайт, присвячений китайському календарю та традиційним святам

http://www.kitairu.net/ukr Сайт призначений для тих, хто цікавиться Китаєм, китайською мовою, культурою та всім, що пов’язано з Піднебесною. Сторінки сайту представлені трьома мовами – китайською, російською та англійською. Сайт містить розділи з освіти, культури, бізнесу, розваг та ін.

http://www.daokedao.ru Різносторонній та постійно оновлюваний інформаційний портал про Китай, китайську культуру, історію та мову. Для зручності пошуку інформація поділена на масу рубрик.

http://china.worlds.ru Велика стіна – великий інформаційний портал про Китай. Тут є як загальна довідкова інформація про різні регіони Китаю, так і численні тематичні сторінки, що висвітлюють різні аспекти життя Піднебесної: культуру та звичаї, релігії та філософські навчання, історію та особливості географії Китаю. Є також окремий розділ, що містить корисні відомості про китайську мову (http://china.worlds.ru/language/intro.html). На жаль, інформація на сайті довгий час не оновлюється.

http://www.ni-hao.ru Російський бізнес-портал про Китай. Цей сайт задуманий для підприємців СНД, які зацікавлені у пошуку бізнес-партнерів у Китайській Народній Республіці, та для тих, чия робота чи відпочинок якимось чином пов’язані з Китаєм.

http://magazeta.com Магазета – “Рупор китайського Рунета” – найбільший у рунеті блог про Китай і про все китайське.

http://russian.people.com.cn «Женьмінь Жібао» – «Народна щоденна газета» – офіційний державний друкований орган Китаю. Тут можна знайти масу корисної інформації та КНР, а також дізнатися про офіційну точку Китаю з того чи іншого питання. На сайті, в розділі «Російськомовні ресурси» http://russian.people.com.cn/95585/index.html запропоновано досить докладний перелік корисних інтернет-посилань.

http://russian.china.org.cn China.org.cn – це сервер, підпорядкований китайському інформаційному Інтернет-центру, один з основних державних інформаційних серверів.

http://russian.news.cn Російськомовна версія сайту інформаційного агентства «Сіньхуа».

http://www.kitai-journal.ru Сайт журналу “Китай.ru”. «Місія журналу полягає в тому, дати розумній та читаючій публіці, яка приймає важливі для долі країни рішення, показати Китай як полотно, на тлі якого легше робити власне самовизначення».

 

Китайське телебачення: