Бібліотека

12.01.2015 опубліковано нову збірку вправ «Лексико-граматичний переклад китайською мовою» (у 2-х частинах), яка створена за участю співробітників Інституту Конфуція.

 

При Інституті Конфуція працює бібліотека. У нашій бібліотеці представлено понад 3000 екземплярів підручників, книг, відеоматеріалів та мультимедійних методичних матеріалів російською, англійською та китайською мовами.

Підручники з китайської мови:

-Навчальні посібники для дітей дошкільного віку, включають книги, аудіодиски, диски для самонавчання, робочі зошити, інструкції для батьків або викладачів та навчальний матеріал для уроків — плакати та інтерактивні зошити.

-Навчальні посібники для школярів – комплект підручників та касети до них, комплект зошитів для вправ та навчальний матеріал для викладачів.

-Навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів — підручники розраховані на студентів різних рівнів підготовки від початкового до просунутого. У кожний комплект входять зошити для вправ, підручники для занять з аудіювання, методичні посібники для викладачів, а також аудіодиски та касети.

-Навчальний посібник для підготовки до складання іспитів HSK.

 

 Література з країнознавства:

-Підручники з географії, історії та літератури Китаю — тексти уроків написані китайською та російською мовами, з яскравими ілюстраціями та фотографіями.

-Серія книг з історії Китаю, кожен том охоплює епоху правління однієї з китайських династій. Книги китайською, російською та англійською мовами.

-Серія книг із країнознавства — перша частина серії знайомить із світовими явищами, друга з китайськими. Книги китайською, російською та англійською мовами.

 

Мультимедійний матеріал:

-Інтерактивні програми з вивчення китайської мови.

-CD, DVD диски з країнознавства Китаю, а також інші програми, що навчають традиційним мистецтвам.

-Художні фільми китайських та західних режисерів китайською мовою із субтитрами.

 

Книги видаються на будь-який термін, бібліотека працює з 10:30 до 17:00