24.12.2022 Онлайн – конкурс віршів, присвячений традиційному святу Дунчжі

24 грудня 2022 року в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пройшов онлайн – конкурс віршів, присвячений традиційному святу Дунчжі – святу зимового сонцестояння у Китаї. Дунчжі — це останнє свято року, яке відзначається всього за шість тижнів до настання китайського Нового року. Багато хто вірить, що саме день Дунчжі є поворотним моментом. Переживаючи найтемніший день у році, ми розуміємо, що попереду на нас чекають світліші часи, адже тривалість дня буде збільшуватися.

Вже традиційний конкурс віршів складався з двох частин: пізнавальної та дуже цікавоі презентації свята Дунчжі від викладачів Інституту Конфуція, під час якоі було розглянуто особливості святкування, відмінності традиційних свят за регіонами Китаю, а також після привітання керівництва Інституту було проведено конкурс віршів, у якому всі бажаючі змогли продемонструвати творчий підхід та знання китайської мови.

Конкурс було проведено у 4 групах, сформованих за тривалістю вивчення китайської мови. Загалом у конкурсі взяло участь 35 слухачів Інституту Конфуція.

 

Призові місця  розподілились таким чином:

Група №1 (діти)
1 місце – Лунячек Катерина
2 місце – Мязітова Меланія
3 місце – Мазуренко Марія

Група №2 (діти)
1 місце – Бугрій Катерина
2 місце – Кривкіна Софія
3 місце – Аврахова Вікторія

Група №3 (1-2 рівень вивчення)
1 місце – Олефіренко Анастасія
2 місце – Павлюк Єлизавета
3 місце – Тіщенко Дар‘я

Група №4 (3-6 рівень вивчення)
1 місце – Шевчук Ольга
2 місце – Багдасарян Роза
3 місце – Мнекіна Марія