24.04.2018 Всеукраїнський відбірковий тур ХІ Міжнародного учнівського конкурсу “Китайський міст”

24 квітня 2018 року у Києві відбувся Всеукраїнський відбірковий тур ХІ Міжнародного учнівського конкурсу «Китайський міст».

Інститут Конфуція Каразінського університету на конкурсі представляла Пуляєва Аліна – переможниця регіонального відбіркового етапу конкурсу, що відбувся в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 24 січня 2018 року.

Учасники конкурсу з Інститутів Конфуція України продемонстрували свої таланти, знання мови, культури та історії Китаю. У першому етапі конкурсу учасники у вигляді монологу із презентацією демонстрували рівень розмовної китайської мови. Другий етап конкурсу присвячений творчому номеру на китайську тематику, де Пуляєва Аліна демонструвала мистецтво малювання. У третьому етапі всі учасники продемонстрували свої знання з культури та історії Китаю, відповідаючи китайською мовою на три поставлені питання.

За результатами конкурсу Пуляєва Аліна посіла друге місце Всеукраїнського відбіркового туру ХІ Міжнародного учнівського конкурсу “Китайський міст”.

Колектив Інституту Конфуція вітає Пуляєву Аліну та її викладача-наставника Ван Мей, та бажає творчих успіхів і натхнення.