28.12.2020 Нагородження призерів та учасників конкурсу віршів серед слухачів Інституту Конфуція

28 грудня 2020 року в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулося нагородження переможців та учасників щорічного конкурсу віршів, присвяченого святу Дунчжі, яке відбувалося 21 грудня 2020 року у форматі онлайн. Цей формат дозволив слухачам Інституту Конфуція з усієї України брати участь у конкурсі та продемонструвати знання китайської мови та захоплення китайською культурою. Усі учасники декламували вибрані вірші китайською мовою, а також підготували дуже цікаві вітальні розповіді. Китайські викладачі Інституту Конфуція оцінювали знання тексту напам’ять, вимову учасників конкурсу, виразність та чіткість мови, емоційне забарвлення виступу, акторську майстерність, а також темп розповіді.

Пам’ятні призи та грамоти учасникам, а також дипломи та цінні подарунки урочисто вручили директора Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В. М. Каразіна Байназаров Анатолій Михайлович та Цзян Івен.

Конкурс було проведено у 4 групах, сформованих за тривалістю вивчення китайської мови. Загалом у конкурсі взяло участь 35 слухачів Інституту Конфуція. Дякуємо всім за підготовку та творчий підхід!

Призові місця у групах розподілилися таким чином:

Група №1 (діти)

1 місце – Діхтяр Дар’я

2 місце – Кривкіна Софія

3 місце – Орлова Марія

 

Група №2 (діти)

1 місце – Литвинчук Марія

2 місце – Воробйов Гліб, Джихадзе Олександра

3 місце – Косміна Віолетта, Жеребцова Зоя, Семененко Варвара

 

Група №3 (дорослі 1-2 рівень вивчення)

1 місце-Беля Артем

2 місце-Жилкіна Наталія

3 місце- Попазова Дар’я

 

Група №4 (дорослі 3-6 рівень вивчення)

1 місце – Ільченко Анастасія

2 місце – Підгірна Зоф’я, Діденко Валерія

3 місце – Хомякова Валерія, Солошенко Антон, Юрченко Юлія